loading

Privatumo politika

Paskutinį kartą atnaujinta: 2023 m. gegužės 22 d.

Dėkojame, kad apsilankėte www.romilga.lt. Šiame puslapyje aprašome, kaip renkame, naudojame ir saugome Jūsų asmeninę informaciją, kurią mums teikiate naudojantis šiuo puslapiu. Prašome perskaityti šią privatumo politiką, kad geriau suprastumėte, kaip tvarkome Jūsų asmeninę informaciją.

 1. Asmeninės informacijos rinkimas ir naudojimas

1.1. Rinkdami asmeninę informaciją siekiame geriau suprasti Jūsų poreikius ir suteikti Jums kokybišką paslaugą. Galime rinkti ir saugoti šią informaciją:

 • Vardas, pavardė, el. pašto adresas, telefono numeris ir kita informacija, kurią teikiate užpildydami kontaktų formą arba užsakant paslaugas;
 • Informacija, kurią teikiate naudodamiesi mūsų puslapio funkcijomis, pvz., komentuodami straipsnius arba palikdami atsiliepimus.

1.2. Naudojame Jūsų asmeninę informaciją šiais tikslais:

 • Teikti paslaugas, kurias užsisakėte arba paprašėte;
 • Bendrauti su Jumis, atsakyti į Jūsų užklausas ir suteikti reikiamą informaciją;
 • Gerinti mūsų paslaugas ir tinklapio veikimą;
 • Palaikyti saugumą ir prevenciją nuo sukčiavimo.

1.3. Jūsų asmeninės informacijos teikimas yra savanoriškas, tačiau gali būti reikalingas tam tikras informacijos rinkimas, kad galėtume suteikti Jums tam tikras paslaugas arba atsakyti į Jūsų užklausas.

 1. Asmeninės informacijos saugumas

2.1. Mes dedame visas reikiamas pastangas, kad užtikrintume Jūsų asmeninės informacijos saugumą. Naudojame šiuolaikines technologijas ir procedūras, siekdami apsaugoti Jūsų duomenis nuo neteisėtos prieigos, naudojimo ar atskleidimo.

2.2. Vis dėlto turite suprasti, kad interneto aplinka nėra visiškai saugi, todėl negalime garantuoti absoliutaus Jūsų asmeninės informacijos saugumo.

 1. Asmeninės informacijos atskleidimas trečiosioms šalims

3.1. Mes negalime atskleisti Jūsų asmeninės informacijos trečiosioms šalims be Jūsų sutikimo, išskyrus atvejus, kai tai būtina teisiniams reikalavimams, vyriausybės institucijų ar kitų teisėtų prašymų atitikti arba apsaugoti savo teises, turtą ar saugumą.

 1. Slapukai

4.1. Mūsų tinklapis gali naudoti slapukus (angl. cookies), kad pagerintų Jūsų naršymo patirtį. Slapukai yra nedidelės tekstinės bylos, kurias mūsų serveris siunčia į Jūsų kompiuterį ir kurios leidžia atpažinti Jūsų naršymo įpročius ir nustatymus.

4.2. Slapukai gali būti naudojami statistikos rinkimui, tinklapio veiklos stebėjimui, naudotojų poreikių atpažinimui ir tinklapio paslaugų patobulinimui. Jūs galite bet kada atsisakyti slapukų arba juos ištrinti savo naršyklės nustatymuose, tačiau tai gali paveikti kai kurių tinklapio funkcijų veikimą.

 1. Nuorodos į trečiųjų šalių tinklalapius

5.1. Mūsų tinklapis gali turėti nuorodas į trečiųjų šalių tinklalapius, kurie neturi jokios susijusios su mumis kontrolės. Mes neatsakome už šių tinklalapių turinį ar privatumo politiką. Prieš naudodamiesi šių tinklalapių paslaugomis, rekomenduojame perskaityti jų privatumo politiką.

 1. Privatumo politikos pakeitimai

6.1. Mes galime laikinai arba nuolat atnaujinti šią privatumo politiką. Bet kokie pakeitimai bus įsigalioję nuo jų paskelbimo mūsų tinklapyje. Raginame reguliariai perskaityti privatumo politiką, kad būtumėte informuoti apie galimus pakeitimus.

 1. Susisiekite su mumis

7.1. Jei turite klausimų arba pageidaujate gauti daugiau informacijos apie mūsų privatumo politiką, prašome susisiekti su mumis naudodami šią informaciją:

Romilga Adresas: Sodų g. 22, Piktupėnų k., LT-99241 Pagėgiai, Lietuva. El. paštas: uab.romilga.lt Telefono numeris: +370 65153640

Dėkojame už Jūsų laiką ir pasitikėjimą mūsų paslaugomis.